Kövess minket! Facebook - Instagram - YouTube

SRT Laktanya Szlalom 1. forduló 2019
Szerző: , 2019. május 20.

Vasárnap újra beindul az élet a váci Esze Tamás laktanyában! Az SRT Szlalom első futamára már közel félszáz előnevezés érkezett be. Infók a versenyről itt!


SRT Laktanya Szlalom 1. forduló
2019. Május 26. @ Vác, Esze Tamás Laktanya
Versenytáv: 12 km (4 x 3 km)
Útburkolat: 100% beton, aszfalt
Rendező: Speed Rally Team
Weboldal:
www.csapassunk.hu

 


1.000 Ft / fő (12 év alatt ingyenes)

 


(Versenykiírás szerint!)

Nevezési zárlat: Május 23. (csütörtök)

Május 26. (vasárnap) – versenynap

Időterv
– 06:30-09:30 Adminisztratív átvétel
– 06:45-09:45 Technikai átvétel
– 07:00-08:30 Pályabejárás – gyalogosan
– 08:30-09:45 Pályabejárás – autóval
– 09:45 Verseny rajtja

 

 

Frissítve: Május 21.

1 Bátyi Barnabás Lada 2101 T3
2 Flekács László BMW E36 S5 HH
3 Král Pál-Katona Tina Lada 2107 T3 LADA kupa
4 Gál Attila Suzuki Swift S2
5 Balogh Elek Toyota MR2 T4 HH
6 Bacsik Roland BMW E36 T4 HH
7 Bacsik Roland BMW E36 T5
8 Kiss Gábor Lada 2107 T4 LADA kupa
9 Szentgyörgyi Fanni BMW E36 T4 HH
10 Dredán György Lada 2107 T3 LADA kupa
11 Kiss Zoltán BMW 319Tdi T4 HH
12 Sulyok Ferenc Lada VAZ 2101 T3 LADA kupa
13 Ildzsa Dávid Suzuki Ignis Sport S3
14 Král Pál-Ladás Szabi Lada 2107 T3 LADA kupa
15 GAJDOS DÁNIEL GERGŐ STEYR-PUCH 650 TR2 T1 JK
16 MANGÓ BENCE Lada 2105 T3 LADA kupa
17 MANGÓ ISTVÁN LADA 2105 T3 LADA kupa
18 Farkas Péter BMW 325 T5 HH
19 Németh Zoltán Lada 2107 T3 LADA kupa
20 Czira Péter Honda Civic T3
21 Péts Erik Lada 2107 T3 LADA kupa
22 Puskás Patrik Suzuki Swift T2 JK
23 Her Bence BMW 325i T5 HH
24 Király Gergő Suzuki Swift Gs Sport S2
25 Karsai Tamás BMW M3 3.2 T5 HH
26 Vaskó Dominik Peugeot 208 RX T4
27 Zachár László Lada 2101 T3 LADA kupa
28 Rácz Gábor Lada VFTS T3 LADA kupa
29 Gangl Ferenc Lada 2106 T4 LADA kupa
30 Csáki Dávid BMW E36 S4
31 Nerhaft Bence Suzuki Swift Gs Sport T2
32 Király Gergő Suzuki Swift Gs Sport T2
33 Orbán Robert Suzuki Swift T2
34 Knáb Gábor Volkswagen Passat S4
35 Együd Dániel BMW E36 320i T4 HH
36 Tamás Béla Suzuki Swift T2
37 Tamás Krisztián Skoda Felicia T2
38 Tamás Béla Suzuki Swift Teszt
39 Pajor Norbert Volkswagen Golf MK2 S4
40 Dékány István BMW 325 T5
41 Simák Tamás Lada VFTS T3 LADA kupa
42 Simák Tamás Lada VFTS T5 HH
43 Gerencsér Tibor Ford Sierra T5
44 TÓTH JÓZSEF YONDI LADA 2107i T3 LADA kupa
45 TÓTH JÓZSEF YONDI LADA 2107i T4 HH
46 Lénárt Krisztián Lada 2105 T2
47 Németh Árpád BMW E30 320i T4 HH
48 Németh Árpád Lada 2105 T3 HH
49 Varga Suzuki Swift S2
50 Torma Tibor Suzuki Swift T2
51 Klein Gábor Lada 2105 S3
52 Bagócsi Sándor Peugeot 206 S16 S4
53 Kudella Roland Lada 2105 T3 LADA kupa
54 Kudella Roland Lada 2105 T3 LADA kupa
55 Brüller Péter Peugeot 106 T2 P
56 Keskeny Ádám Lada 2101 T3 LADA kupa
57 Berényi Ákos Lada 2101 T4 HH
58 Gál János Peugeot 106 T2
59 Makovics Ádám BMW E46 T5 HH
60 Hegyi Imre Citroen Saxo S2

 


Nevezési lista: Letöltés
Versenykiírás: Letöltés

 


nevezési lap | facebook esemény | facebook oldal | weboldal

 

Ha tetszett, csapass rá egy lájkot, vagy oszd meg: