Kövess minket! Facebook - Instagram - YouTube

Bázis Szlalom 5. Menet 2019
Szerző: , 2019. szeptember 13.

Több, mint 100 nevezés érkezett be a holnapi mezőkövesdi Bázis Szlalomra és Driftre. Nevezési lista, pályarajzok, infók a linken!


Bázis Szlalom 5. Menet & Bázis Drift
2019. Szeptember 14. @ Mezőkövesdi repülőtér
Versenytáv: 16 km (4 x 4 km)
Útburkolat: 100% beton
Rendező: Speed Rally Team
Weboldal:
www.csapassunk.hu


1.000 Ft / fő (12 év alatt ingyenes)


(Versenykiírás szerint!)

Nevezési zárlat
Szeptember 12. (csütörtök)

Szeptember 14. (szombat) – versenynap

Időterv
– 06:30 Kapunyitás, szerviz területek elfoglalása
– 06:45-09:30 Adminisztratív átvétel
– 07:00-09:45 Technikai átvétel
– 07:15-08:30 Pályabejárás – “gyalogosan”
– 08:30-09:45 Pályabejárás – autóval
– 09:45 1. futam rajt
– 11:15 2. futam rajt
– 12:30 3. futam rajt
– 13:45 4. futam rajt
– 16:00 Díjátadó

Szlalom
1 Borbély Mihály Kopasz Lada 2107 T3 LADA kupa
2 Borbély Mihály Kopasz Lada 2107 T4 HH
3 Kovács Balázs Toyota Celica T4
4 Flekács László BMW E36 S5 HH
5 Kadlót Józsi Lada VFTS T3 LADA kupa
6 Tóth József PACALOS BMW E36 Compact T3 HH
7 Szabadi Tamàs BMW E36 T4 HH
8 Szabó Gábor BMW E36 S5 HH
9 Szabadi János BMW E30 T5 HH
10 Vass Attila Lada 2106 S4 LADA kupa
11 Kövesdi Gábor Trabant 601 T1
12 Zupkó Attila Lada VFTS T3 LADA kupa
13 Berki Martin Lada 2107 S3 LADA kupa
14 Kolontári Attila Opel Astra Gsi T4
15 Póka Zoltán Lada 2105 T3 LADA kupa
16 Balogh Lajos Suzuki Swift MK2 T2 Suzuki kupa
17 Kovács Máté Opel Corsa T4
18 Tóth Zsolt BMW E46 328i S5 HH
19 Móré Bence Audi A4 T5 HH
20 Tóth József Yondi Lada 2107 T3 LADA kupa
21 Csendes Roland Ford Sierra T5 HH
22 Farkas Gábor Andi-Gabi Lada 2107 T3 LADA kupa
23 Bartha Patrik Lada 1200 T3 LADA kupa
24 Szegedi Szabolcs BMW 525i S5 HH
25 Kismarton Krisztián BMW E36 T3 HH
26 Demeter Zoltán Skoda 120L S2 HH
27 Berki pál BMW E46 T5 HH
28 Berki pál BMW E46 T5 HH
29 Kiss László Honda Civic T4
30 Berki martin Lada 2107 T3 LADA kupa
31 Kilczin Zsolt Toyota Corolla E11 S2
32 Kozma Gábor “Kozmix” Ford Sierra T4 HH
33 Balogh Elek Toyota MR2 T4 HH
34 Simák Tamás Lada VFTS T3 LADA kupa
35 Nagy Istvàn Bmw E36 S5
36 Tóth Tibor VW Golf Gti T3
37 Kaposznyák Mihály Subaru Impreza S5
38 Csizmadia Viktor Lada 2107 S3 LADA kupa
39 Barnóczki Patrik Lada 2107 T3 LADA kupa
40 Berecz Krisztián BMW E30 T5 HH
41 Domoszlai Bence Lada VFTS T3 LADA kupa
42 Oravecz Tamás Suzuki Swift S2 Suzuki kupa
43 Pintér janó Lada 2101 T3 LADA kupa
44 Fróna János Peugeot 206 T4
45 File Zoltán Bmw E36 T4 HH
46 Tóth Zsolt Gokart T1 P
47 Hürkecz Péter Gokart T1 P
48 Tamás Gergő Lada 2105 T2
49 Ildzsa Dávid Suzuki Ignis Sport S3 Suzuki kupa
50 Fülöp Tamás BMW E30 T4 HH
51 Tamás Béla Suzuki Swift T2 Suzuki kupa
52 Bencs Gábor Subaru Legacy T5
53 Szaniszló Mátyás Mitsubishi Lancer EVO VI T5
54 Varga Róbert Suzuki Swift S2 Suzuki kupa
55 Tamás Béla Suzuki Swift T3 Suzuki kupa
56 Tamás Krisztián Skoda Felicia T2
57 Nyuzò Renátò BMW E36 T5 HH
58 Nagy Varga Géza Lada 2101 T4 LADA kupa
59 Hendre Barna Károly BMW E36 T5 HH
60 Meggyes Gábor Lada VFTS T3 LADA kupa
61 Hlavács Péter Opel Astra T4
62 Kasza Zsolt Lada 2107 T4 HH
63 Stefán Péter BMW M3 T5 HH
64 Mányi László Bmw E36 T4 HH
65 Búza Csaba Audi A4 S5
66 Szabó Viktor Bmw 2002 Hist. T4
67 Gellén Ferenc Lada 2107 S3 LADA kupa
68 Gyöngyösi Marcell Lada 2101 KitCat S4 LADA kupa
69 Mudrák zoltán Bmw E36 T5 HH
70 Farkas Alex Szore Lada 2105 S2 LADA kupa
71 Kalivoda károly Bmw e46 S5 HH
72 Göböly Viktor Lada 2107 T3 LADA kupa
73 Dobó Csaba BMW E36 S5 HH
74 Báron Tamás Opel Corsa S2
75 Szabó Gábor Lada 2105 T3 LADA kupa
76 Gellén Róbert Lada 2105 T4 LADA kupa
77 Szabó János Lada VFTS T3 LADA kupa
78 Ifj. Szabó János Lada VFTS T3 LADA kupa
79 Szekér István Lada 2107 T3 LADA kupa
80 Riczu Zoltán Bmw E36 PICK UP
81 Toth Zoltán BMW E36 T4 HH
82 Tóth Csaba Suzuki Swift Gti T2
83 Szőllősi Tamás Bmw E36 T5 HH
84 Petneházy Levente Lada 2107 T3 LADA kupa
85 Kiss Zsolt Lada 2101 T3 LADA kupa
86 Henyecz Norbert Lada VFTS T3 LADA kupa
87 Sárközi csaba Lada 2101 T2 LADA kupa
88 Panyi Roland Bmw E36 T5 HH
89 Eszes Norbert BMW E36 Compact T3 HH
90 Volosinovszki Mihály LADA 21074 GR “A” T3 LADA kupa
91 Hàda Lóránt Bmw E36 S4 HH
92 Pádár Zoltán KISPUDI Skoda Felicia T2
93 Kiss Zsolt Lada 2101 T4 HH
94 Szabó Tamás Polski Fiat 126p T1
95 Veres Tibor Volkswagen Golf S4
96 Tóth István BMW E36 Coupe T5 HH
97 Bíró Gergő Opel Astra Gsi T4
98 Gáspár Krisztián OPEL Corsa T4
99 Gáspár Krisztián OPEL Corsa T3
100 Gáspár Viktor Opel Corsa T3

Drift
1 Kovács Patrik BMW E36 Drift
2 Murányi Bence BMW E46 V8 Drift
3 Bozsik Csaba BMW E36 V8 Drift
4 Barancsi Péter Bmw E30 Drift
5 Bara-Kun Nándor BMW E36 Drift


Versenykiírás – tervezet: Letöltés
Kupa kiírás: Letöltés

nevezési felület | facebook oldal | weboldal

Ha tetszett, csapass rá egy lájkot, vagy oszd meg: